Opis nieruchomości
MIESZKANIE
Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku. Czysta, zadbana klatka schodowa, spokojna zielona okolica. Mieszkanie, słoneczne, do wprowadzenia. Duża ilość miejsca parkingowego przed budynkiem.
LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Sosnowcu, przy ul. Lwowskiej w dzielnicy Pogoń. W pobliżu przystanek autobusowy. Świetna komunikacja z całą aglomeracją. W pobliżu liczne punkty sportowe, rekreacyjne, szkoły, przedszkola, tereny zielone oraz przychodnie lekarskie, uczelnie oraz akademiki. Dobra wylotówka w stronę Katowic oraz Dąbrowy Górniczej.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Łączna powierzchnia:
40 m2
• Aneks kuchenny we wnęce
• Sypialnia
• Łazienka
• Salon
DODATKOWE INFORMACJE
• Ogrzewanie piecem akumulacyjnym (bardzo niskie koszty ogrzewania)
• Spokojna okolica, wokół tereny zielone
• Na podłogach panele oraz kafelki
• Ciepła woda z piecyka gazowego
• Okna PCV
• Piwnica
• Balkon
CENA
1000 PLN odstępne + 280 PLN opłaty do spółdzielni + prąd i gaz
KAUCJA
2000 PLN
Cena nie uwzględnia kosztów prowizji oraz opłat notarialnych.
Zapraszam do kontaktu! Znajdź Nas na Facebook'u oraz na naszej stronie
3pietro.eu
POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Paulina Kluka
Doradca ds. nieruchomości
3PIĘTRO nieruchomości
☎ 666 545 866
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.